Жителі села на Волині протестують проти вирубки лісу і перекрили дорогу автівкам із деревиною (Відео)

Сегодня,   19:02   

До такого відчайдушного кроку вдалися жителі села Осівці Камінь-Каширського району, що на Волині. Люди протестують проти вирубки лісу, що розташований поблизу населеного пункту, розповіла місцева жителька Наталія Ферчук. Тому перекрили дорогу і не пропустили машину з деревиноюінформує Телеканал “Нова Волинь”.

Зі слів головного лісничого району Юрія Махмета, одне з місцевих підприємств виграло аукціон на купівлю деревини в Камінь-Каширському лісгоспі. Тому близько двох тижнів в лісі поблизу села Осівці проводять суцільну рубку лісу на території в 2 і 7 гектарів.Это интересно:  На Одещині випустили на волю врятованого лелеку. Як почувається пернатий? (Відео)

Лісничий каже, що на ці роботи є усі дозвільні документи.

“Виписаний лісорубний квиток, всі роботи законно розробляє підприємець. Укладений договір. На дану машину виписана товаротранспортна накладна. Ліс промаркований”, – говорить Юрій Махмет.

Люди ж підозрюють інше. Місцева жителька Тетяна Фурт каже: щодня впродовж останніх 10-ти днів через село проїжджали лісовози з деревиною.

Напередодні осівчани перекрили дорогу з лісу і не пропускали машину. Селяни просили водія надати документи, які підтверджують законність вирубки лісу.

Жителька села Осівці Наталія Ферчук розповідає: перевірили деякі чіпи на колодах. З її слів, фактичні розміри не відповідали зазначеним у документах.

Де правда? Це з’ясовували журналісти телеканалу “Нова Волинь”:

https://newsyou.info/zhiteli-sela-na-volini-protestuyut-proti-virubki-lisu-i-perekrili-dorogu-avtivkam-iz-derevinoyu-video