Житомирська область: лісівники проводять спільні обстеження населених пунктів, що межують з лісовими масивами

Опубліковано: 17.04.2021, 19:39

Щороку, на весні, спостерігається стрімке зростання кількості пожеж у природних екосистемах, яке спричинене проведенням весняно-польових робіт, прибиранням присадибних ділянок, спалюванням залишків минулорічної сухої рослинності тощо. На сьогодні в області вже виникло 177 таких загорянь. Зважаючи на це, лісівники посилюють профілактичну роботу в даному напрямку та проводять додаткові запобіжні заходи.

Так, учора на виконання протокольного рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС представники народицьких лісових господарств спільно з місцевими рятувальниками розпочали обстеження населених пунктів та об’єктів, що межують з лісовими масивами або розташовані безпосередньо на їх території. Під час заходу проводилася перевірка готовності до дій за призначенням місцевої пожежної охорони с. Базар та лісової пожежної станції, наявність та стан протипожежних водойм, створення мінералізованих смуг біля лісових насаджень тощо.

Днем раніше, подібні запобіжні заходи проводили і лісівники спільно з коростенськими фахівцями ДСНС та працівниками відділу з питань оборонної роботи цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації. Ними проведені обстеження пожежних водойм, а також наявність мінералізованих захисних протипожежних смуг в населених пунктах Берестовець, Дідковичі, Мединівка, Великій Ліс та Обиходівка Коростенського району. Також до мешканців сіл були доведені основні вимоги правил пожежної безпеки щодо недопущення пожеж в природних екосистемах.

0005.jpg

За матеріалами https://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/123187.html