Зловив у лісі та привіз додому: у Житомирській області скажена білка покусала чоловіка

5 декабря, 06:33

У Баранівці Житомирської області ввели карантин: скажена білка покусала чоловіка.

Про це повідомили під час засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баранівській райдержадміністрації, повідомили у Facebook-спільноті міста. 

Зазначається, що інцидент стався 1 грудня. Місцевий мешканець впіймав у лісі білку і привіз її додому. Тварина вкусила його за руку. Вже наступного дня білка померла.

Напередодні у чоловіка погіршилося самопочуття: з’явився біль у місці укусу. Він звернувся до медиків, а у тварини відібрали матеріал для аналізу. Фахівці встановили, що у білки був вірус сказу. 

За результатами засідання, комісія прийняла рішення ввести на території Баранівки та прилеглій до нього території у радіусі трьох кілометрів карантинні обмеження. Крім того, фахівці затвердили план проведення профілактичних заходів щодо захворювання тварин на сказ.

Як повідомлялося, у селі Липці Харківської області зафіксували випадок сказу безпритульного кота. Хвора тварина покусала одну людину та домашнього собаку. Інцидент трапився 19 вересня. На селище з прилеглими лісовими та польовими масивами накладені карантинні обмеження та затверджено план заходів щодо ліквідації сказу тварин на території Липецької сільської ради. 

Відео Скажений пес покусав вісьмох людей у Миколаєві

Їх рятують медики. Але підозрюють, що заражених смертельною хворобою може бути значно більше. Адже поки скаженого пса зловили, він кілька днів бігав у густонаселеному мікрорайоні і нападав на людей і на тварин.    

image

ТСН. 19:30

https://my.ua/news/cluster/2020-12-05-zloviv-u-lisi-ta-priviz-dodomu-u-zhitomirskii-oblasti-skazhena-bilka-pokusala-cholovika

https://tsn.ua/ukrayina/zloviv-u-lisi-ta-priviz-dodomu-u-zhitomirskiy-oblasti-skazhena-bilka-pokusala-cholovika-1681276.html