Зупинили незаконну вирубку 225 дубів

Активісти громадсько’! організації «Стаття 5» виявили незаконну вирубку 225 дубів на території Крилівського лісництва біля Світловодського заводу силікатних виробів.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу для проведення подальших відповідних слідчих дій. Під час спілкування поліцейських із працівниками державного підприємства «Свгтловодськс лісове господарство» та фірмою, яка вивозила виявлену деревину, останні плутались у своїх свідченнях, їхня інформація відрізнялась.

На ділянці, де чинилося браконьєрство, крім заготовленої деревини, виявлено багато побутових предметів: каністри, шини тощо.

За фактом незаконної порубки лісу правоохоронні внесли відомості до Єдиного реєстру до-судових розслідувань за ознаками частини 1 статті 246 Кримінального кодексу України. На жаль, санкція статті передбачає покарання ліпне у вигляді штрафу або позбавлення волі до трьох років із конфіскацією добутого.

Нині встановлюється сума завданих збитків чергового варварства.

Як повідомили прнродозахисники, незаконне вирубування дерев на території Світловодської громади стається вже не вперше. Подекуди кремезні дерева рубають не криючись: серед білого дня і мало не на очах у поліції. Винних чомусь не карають.

Фірма, яка закуповує добуту незаконним шляхом деревину’, начебто знаходиться у Києві.

Фото надане ГО «Стаття 5».

Газета “Голос України” № 74, вівторок, 20 квітня 2021 року
http://www.golos.com.ua/