Зустріч із командою FAO щодо підтримки лісового господарства під час війни

Юрій Болоховець разом з Victor Smal зараз тут: Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO).

Провели зустріч із командою Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) щодо підтримки лісового господарства під час війни росії проти України

❗️Кожен день від російської агресії страждає, в тому числі, наша екологія. Сьогодні збитки українським лісам складають 490 мільйонів доларів. Цифра досить приблизна, адже поки ми не маємо доступу до всіх деокупованих територій. 15 наших підприємств (а це 450 тис гектарів лісу) і досі залишаються під окупацією.

На зустрічі із заступником директора лісового департаменту ФАО Евальдом Раметштайнером обговорили напрямки подальшої підтримки лісового господарства України. Перший етап – оцінка збитків за міжнародною методикою, розробленою ФАО. Далі ми сформуємо перелік першочергових потреб.

Крім того, наші партнери із Німеччини ухвалили міністерське рішення стосовно допомоги Україні у проєкті “Ліси Європи”.

Ми маємо величезну підтримку від ЄС, США та Австралії. До речі, під час сесії Японія та Велика Британія також виступили за те, щоб рф не брала участь у редакційниму Комітеті ФАО. російські представники спробували заперечити, що Комітет опікується виключно технічними питаннями. Українська делегація наголосила, що шкода, нанесена лісовому господарству України, вже давно вийшла з політичної площини і потребує саме технічної підтримки.

🤝Дякуємо колегам за цю підтримку! Разом з усім цивілізованим світом ми швидше переможемо ворога.

 279 total views,  2 views today