Звільнено главу Держлісагентства Заблоцького

Уряд шукає нову людину, яка буде нести відповідальність за лісове господарство країни

Сьогодні, 2 липня, був звільнений голова Державного агентства лісових ресурсів Андрій Заблоцький. Про це у своєму Telegram-каналі розповів народний депутат України від фракції “Слуга народу” Олександр Дубинський, який посилається на повідомлення з партійного чату.

“На засіданні уряду був знятий з посади голова Держлісагентства пан Заблоцький. Сподіваюся, що незабаром буде знайдений і призначений на цю посаду професійний і порядна людина, здатний нарешті нести відповідальність за лісове господарство країни”, – йдеться в повідомленні депутата.

Раніше Андрій Заблоцький заявив, що потопи в західному регіоні країни сталися не з-за вирубки лісу, а з-за рясних дощів, з якими дерева в горах не змогли б впоратися.

“Ліс може утримати певну кількість опадів, але не в таких обсягах, які ми спостерігаємо зараз в Карпатах. Ліс не може впоратися зі стихією гірських річок. Ліс – не дамба для попередження паводків та утримування такої кількості і сили води”, – сказав він.

Нагадаємо, що інтенсивні опади протягом 22-24 червня призвели до ускладнення паводкової обстановки в Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Закарпатській і Тернопільській областях. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив розробити комплекс невідкладних заходів щодо подолання наслідків стихії на території західних областей України.

Через негоду було знеструмлено сім населених пунктів у двох областях: в Івано-Франківській (6) і Чернівецькій (1). У 262 населених пунктах в Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській і Тернопільській областях було підтоплено 7 731 будинок. Через повені зруйновано 154 км автодоріг і 57 мостів, також пошкоджені 598 км автодоріг, 172 мосту і 650 м дамб.

https://ua.112.ua/polityka/zvilneno-hlavu-derzhlisahentstva-zablotskoho-dubynskyi-541536.html

 16:06  02.07.2020