Вітаємо із професійним святом – Днем працівника лісу!

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
Опубліковано 17 вересня 2023, о 12:10

Щорічно у третю неділю вересня в Україні відзначають професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості –  День працівника лісу.

Ліс – душа нашої планети! І Комітет з питань екологічної політики та природокористування висловлює найщиріші побажання на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє збереженню і примноженню, хто береже і рятує ліси.

Два останніх роки змінили життя кожного з нас. Але одночасно показали нам чого ми варті. Кожен сьомий лісівник сьогодні захищає суверенітет нашої країни проти російської агресії. Інші – працюють на місцях і надійно тримають тил, й з перших днів підтримують наших захисників та одночасно економіку держави. Ніщо не стало на заваді вашій щоденній важливій справі – плекати ліси, ростити їх, саджати, доглядати і охороняти. Ми – незламні. Ми – витривалі. Ми – непереможні.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, злагоди, благополуччя, успіхів у лісівничій діяльності. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною та повагою вдячних громадян. Нехай ліси, вирощені вами, шумлять і далі під мирним небом вільної країни.

Зі святом шановні лісівники! Наближаємо перемогу разом!

https://www.rada.gov.ua/news/news_kom/241395.html

Loading