Лісника взяли на хабарі за три машини дров в Іллінцях (Фото)

29 серпня 2023 – 12:29

В Іллінцях викрили працівника лісу, який взяв хабар за три машини дров. Щоб посадовець “заплющив очі” на законне оформлення купівлі-продажу деревини, покупець запропонував йому 30 тисяч гривень “подяки”, на які той погодився.

Про це повідомили у Вінницькій обласній прокуратурі.

Відомо, що 33-річний порушник був майстром лісу філії “Іллінецьке лісове господарство” Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”. За даними слідства, у серпні цього року на контакт із ним вийшов чоловік, який хотів придбати три вантажівки дров в обхід офіційної процедури – сплати коштів за лісопродукцію. За те, аби лісівник “заплющив очі” на законне оформлення, покупець запропонував йому хабар у 30 тисяч гривень. 

Згодом, під час завантаження третьої машини дров, покупець передав майстру частину обумовленої суми – 21,5 тисячі гривень, де його затримали “на гарячому”. Наразі лісівнику оголосили про підозру та обрали запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту. Розпочато слідство за частиною 1 статті 368 Кримінального кодексу України (Одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення нею в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого службового становища). 

Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast

Лісника взяли на хабарі за три машини дров в Іллінцях (Фото)
Лісника взяли на хабарі за три машини дров в Іллінцях (Фото)

https://vinbazar.com/news/kriminal/lisnika-vzyali-na-habari-za-tri-mashini-drov-v-illintsiyah

Loading