На Рівненщині відкрили майже 50 проваджень щодо незаконної порубки лісу

17.02.2022 19:20

Поліцейські області здійснюють щоденний моніторинг, аналіз та вживають заходи реагування на заяви та повідомлення про вчинення кримінальних правопорушень у сфері довкілля.

16 лютого поліцейські відділення №1 (м.Дубровиця) на території колишньої пилорами у селі Шахи виявили та вилучили колоди дерев породи дуб загальним об’ємом 5 кубічних метрів і підводу. Тепер шукають осіб, причетних до незаконної порубки лісу.

А вже сьогодні під час патрулювання  поблизу міста Дубровиця викрили на незаконному перевезені лісопродукції 40-річного жителя смт Зарічне, водія автомобіля «DAF». Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Відділ комунікації поліції Рівненської області повідомляє: з початку року слідчими підрозділами поліції за статтею 246 Кримінального Кодексу України (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) відкрито 48 кримінальних проваджень, із яких у 16-ти — закінчено досудове розслідування, а матеріали 9-ти кримінальних проваджень із обвинувальними актами скеровані на розгляд суду.

Стан виявлення, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень за фактами незаконної порубки лісу перебуває на постійному контролі керівництва ГУНП в Рівненській області.

https://rivnepost.rv.ua/news/na-rivnenshchini-vidkrili-mayzhe-50-provadzhen-shchodo-nezakonnoi-porubki-lisu

Loading