На Сумщині посадовця лісгоспу затримали на хабарі

Кримінал | 18:00 сьогодні

Службовцю одного з дочірніх лісогосподарських підприємств на Сумщині повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 та ч. 3 ст. 368 КК). Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

За даними слідства, службовець за грошову винагороду систематично передавав підприємцю велику кількість необлікованої деревини, а також деревину із заниженням її «класності». Адвокатка на підставі укладених договорів здійснювала представництво інтересів лісогосподарських підприємств у судах, правоохоронних та контролюючих органах. Вступивши у змову з керівництвом лісогосподарського підприємства, вона зобов’язалась організувати підкуп керівництва контролюючих органів. Підозрювана щомісячно передавати їм 40 тис. гривень, щоб забезпечити лояльне ставлення під час проведення перевірок.

При цьому кошти для підкупу адвокатці перераховували дочірні підприємства на підставі укладених між ними удаваних угод про нібито надання юридичних послуг.

Директор товариства з обмеженою відповідальністю підозрюється у наданні неправомірної вигоди зазначеному службовцю (ч. 1 та ч. 2 ст. 369 КК). Також повідомлено про підозру адвокатці підприємства, яка впровадила схему підкупу контролюючих органів (ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 369 КК).

https://sumypost.com/sumynews/kriminal/na-sumshhyni-posadovtsya-lisgospu-zatrymaly-na-habari/

Loading