Суд зобов’язав Держлісагентство призначити на посаду начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олега Ярошика

13 Жовтня 2022, 15:10

12 жовтня Івано-Франківський окружний адміністративний суд у відкритому судовому засіданні розглянув позов Олега Ярошика до Державного агентства лісових ресурсів України та Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Предметом розгляду стало ігнорування згаданими установами результатів конкурсу на зайняття вакантної посади начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Визнати протиправною бездіяльність Державного агентства лісових ресурсів України щодо не призначення Ярошика Олега Володимировича на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, як переможця конкурсу, визначеного на підставі наказу Держлісагенства від 02.02.2022 №38-к.

Зобов’язати Державне агентство лісових ресурсів України призначити Ярошика Олега Володимировича на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, як переможця конкурсу, визначеного на підставі наказу Держлісагенства від 02.02.2022 №38-к.

Визнати протиправними дії Івано-Франківської обласної державної адміністрації (обласної військової) щодо розгляду питання погодження на призначення Ярошика Олега Володимировича начальником Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства», – йдеться у документі.

Нагадаємо, що всупереч результатів конкурсу наказом № 202-к Державного агентства лісових ресурсів України на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства призначено Сергія Кокоця.

https://typical.if.ua/sud-zobovyazav-derzhlisagenstvo-priznachiti-na-posadu-nachalnika-oblasnogo-upravlinnya-lisovogo-ta-mislivskogo-gospodarstva-olega-yaroshika

Loading