Держекоінспекція оновила інфографіку збитків від російського вторгнення: Знищення лісів та забруднення водних ресурсів

сьогодні, 11:36

Інфографіка відзначає загрозу вимирання видів, яка є безпосереднім наслідком воєнних дій.

Цього тижня Державна екологічна інспекція України показує оновлену інфографіку, яка розкриває разючі цифри стосовно збитків, нанесених навколишньому середовищу внаслідок збройної агресії російської федерації.Про це йдеться у повідомленні Держекоінспекції.

Цифри вражають своєю сумою та розкривають руйнівний вплив військових дій на природу. Ліси, які були знищені, становлять не тільки втрату зеленого покриву, але і загрозу біорізноманіттю та екосистемам.

Знищення лісів впливає на різноманіття видів та відновлювальні процеси, що є важливим компонентом екосистем. Забруднення водних ресурсів, своєю чергою, порушує питання про доступ до чистої води для місцевих громад та загрозу здоров’ю населення.

Інфографіка також відзначає загрозу вимирання видів, яка є безпосереднім наслідком воєнних дій. Це не тільки втрата неповторного багатства природи, але і серйозна загроза для екологічної рівноваги та стабільності нашого середовища.

Автор: Дарья Волкова

https://life.politeka.net/uk/418199-gosekoinspekciya-obnovila-infografiku-ushcherba-ot-rossiyskogo-vtorzheniya-unichtozhenie-lesov-i-zagryaznenie-vodnyh-resursov

Loading