Лісове господарство України щороку втрачає величезні гроші

Julja Davidova

Новий рік – це час чарівництва та чудес, він є одним із найулюбленіших та довгоочікуваних свят.

Є чудова традиція – прикрашати свій будинок справжньою лісовою красунею! У мене вона завжди жива і з лісу! Щоправда цього року з Данії кавказької породи! Така як і я, народжена на Кавказі. Шкода, що такі іноземки не ростуть у лісових розсадниках України.

Чому наші лісові господарства не продають такі ялинки, адже це колосальні гроші, які можуть наповнити бюджет лісових господарств та України! У Європі на Різдво продається 75 млн таких живих abies nordmanniana, а за насінням їдуть аж до Грузії!

Батьком 🌲🌲🌲 вважається Олександр Давидович фон Нордман, і все його життя тісно пов’язане з Одесою та Кавказом. Він був науковцем зі світовим ім’ям. Саме в далеких 1830-х роках на Кавказі, в горах біля міста Боржомі у сьогоднішній Грузії, на висоті понад 1500 метрів фон Нордман знайшов своє новорічне дерево яке стало вже брендом.

Таке ім’я забувати справді не варто, адже кавказька ялиця — сама собою подарунок для ринку різдвяної індустрії: форма правильного конуса, гілки пухнасті, голки блищать, не колються і не обсипаються при кімнатній температурі.

Хоча наші українські лісівники щорічно вирощують ялинки на спеціальних плантаціях новорічних ялинок саме для новорічних цілей. І кожен житель може купити ялинку та зробити свій внесок у лісову галузь країни!

А поки наточила сокиру, підрубала стовбур до потрібного розміру та вуаля!

Нехай рік, що минає, занесе всі негаразди з собою і труднощі, які спіткали лісівників, а в Новому році під бій курантів обрушаться проблеми, а життя і справедливість переможуть!