Проведено огляд лісового господарства

28.03.2024 17:52

Фахівці Броварського районного управління здійснили обстеження Філії “Київське лісове господарство “ДП “ЛІСИ УКРАЇНИ” Семиполківське Лісництво. В ході обстеження зверталася увага щодо комплектації пожежного автомобіля, наявність протипожежного обладнання та було проведено бойове розгортання працівників лісової пожежної станції. На кінець зустрічі рятувальники нагадали працівникам їхні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

ГУ ДСНС України у Київській області 

https://kv.dsns.gov.ua/pres-centr/news/ostanni-novini/provedeno-ogliad-lisovogo-gospodarstva

***

Рятувальники Київщини здійснили обстеження лісового господарства

27.03.2024 16:31

27 березня рятувальники Обухівського районного управління спільно з представниками Обухівського РУП ГУ НП у Київській області здійснили обстеження Ржищівського відділення ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ», яке розташоване на території Ржищівської громади. В ході обстеження було звернуто увагу на наявність протипожежного обладнання та укомплектованість засобами пожежогасіння лісового господарства і ефективність його застосування у випадку загорань в лісових масивах.

Фахівці Броварського районного управління здійснили обстеження Філії “Бориспільське лісове господарство ДП “ЛІСИ УКРАЇНИ” Березанське Лісництво. В ході обстеження зверталася увага щодо комплектації пожежного автомобіля, наявність протипожежного обладнанням та було проведено бойове розгортання працівників лісової пожежної станції.

З метою підготовки до пожежонебезпечного періоду, 27 березня рятувальники Обухівського району здійснили обстеження лісового господарства, яке розташовано на території Миронівської громади. В ході обстеження  зверталася увага щодо, наявність протипожежного обладнання, створення та відновлення мінералізованих смуг. Також з метою зменшення кількості пожеж у природних екосистемах рятувальники спільно з працівниками лісового господарства провели рейд з виявлення фактів та роз’яснення небезпеки спалювання сухої трави та рослинних залишків за допомогою БПЛА.

ГУ ДСНС України у Київській області 

https://kv.dsns.gov.ua/pres-centr/news/ostanni-novini/riatuvalniki-kiyivshhini-zdiisnili-obstezennia-lisovogo-gospodarstva-1

***

Рятувальники Київщини здійснили обстеження лісового господарства

26.03.2024 17:02

З метою підготовки до пожежонебезпечного періоду, 26 березня рятувальники Бориспільського району завітали до Бориспільського лісового господарства ДП “Ліси України”, а також фахівці Броварського районного управління здійснили обстеження лісового господарства, яке розташовано на території Баришівської громади.

В ході обстеження зверталася увага щодо комплектації пожежного автомобіля, наявність протипожежного обладнанням та було проведено бойове розгортання працівників лісової пожежної станції.

З настанням теплої сухої погоди мешканці міст і селищ масово виходять на лоно природи, проводять вільний час на різноманітних “вилазках” і прогулянках. Часто невід’ємною частиною подібного дозвілля стає вогнище, в якому спалюють торішнє листя, суху траву, дрібне сміття, а також смажать шашлики та печуть картоплю. Саме через людську необачність під загрозою опиняються ліси. 

Бориспільський район:

Броварський район: 

ГУ ДСНС України у Київській області 

https://kv.dsns.gov.ua/pres-centr/news/ostanni-novini/riatuvalniki-kiyivshhini-zdiisnili-obstezennia-lisovogo-gospodarstva